Kilkanaście dni temu minął rok od założenia tego bloga. Szczerze mówiąc, nawet nie zauważyłem, kiedy to się stało. Ależ ten czas ostatnio przecieka przez palce…

No, ale wracając do tematu… Mimo, iż od pewnego czasu nie mam zbyt wiele czasu na pisanie kolejnych artykułów, a polityka, która od początku była jednym z głównych tematów tutaj poruszanych, strasznie mnie mierzi, Tor Blog z pewnością będzie trwał i się rozwijał.

Dziękuję wszystkim, którzy przez ten rok (lub jego część) czytali moje zamieszczane tutaj pisanie. Mam nadzieję, że kolejne publikacje również przypadną Wam do gustu.

Teraz trochę o zmianach. Po pierwsze i najważniejsze, zmieniła się licencja, z CC-by-nc przeszedłem na bardziej liberalną CC-by. Dodałem też informacje prawne. Z rzeczy mniej technicznych: założyłem konto na Technorati i dodałem link dodający bloga do ulubionych (niniejszym zachęcam do skorzystania).

Na koniec czerwca lub początek lipca planuję rozpoczęcie prac nad logowaniem i nowym formularzem do dodawania komentarzy.